Sprawa przeciwko ubezpieczycielowi Lublin

Sprawa przeciwko ubezpieczycielowi Lublin

 

 

Głównym celem towarzystw ubezpieczeniowych, tak jak w przypadku każdej innej firmy jest maksymalizowanie zysków i minimalizowanie strat. Szkoda klienta wraz z koniecznością jej usunięcia, stanowi niebywały wydatek dla zakładu ubezpieczeń. Dlatego też w takiej sytuacji, ubezpieczyciel zanim dokona wypłaty odszkodowania, szuka argumentów, by dokonać odmowy wypłaty odszkodowania.

Wiele osób niestety nie ma świadomości swoich praw, a także tego, o jaką kwotę może się ubiegać. Korzystają na tym towarzystwa ubezpieczeniowe, które rażąco zaniżają kwoty odszkodowań lub w ogóle odmawiają wypłaty roszczeń. Często już na początku dochodzenia roszczeń, zniechęcają klienta poprzez skomplikowane procedury, ogrom dokumentów, które osoba zgłaszająca roszczenie musi wykazać, a także niedyskretne, wręcz sprawiające ból pytania (szczególnie w sytuacjach utraty bliskiego na skutek wypadku).

Walka z towarzystwem ubezpieczeniowym w pojedynkę może okazać się długa i trudna, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonego adwokata, który doskonale zna prawo i wie, jakie kroki podjąć, by wywalczyć, jak najkorzystniejszą dla klienta kwotę odszkodowania. Przeprowadzi likwidację, w imieniu klienta wynegocjuje odpowiednią kwotę, sporządzi wymagane pisma (ewentualne odwołania i skargi do Rzecznika Finansowego i Komisji Nadzoru Finansowego), a także, jeśli zajdzie taka konieczność będzie reprezentował przed sądem do prawomocnego zakończenia sprawy. Szukasz doświadczonego radcy prawnego, zajmującego się sprawami przeciwko ubezpieczycielowi Lublin?

Kancelaria radcy prawnego Katarzyny Jurko-Siembida oferuje pomoc prawną osobom, które prowadzą nierówną walkę z towarzystwami ubezpieczeniowymi o należne odszkodowanie. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy odpowiednie dokumenty i wnioski, prowadzimy negocjacje i reprezentujemy przed sądem. Walcz o swoje prawa, skontaktuj się!